zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nankatsu
Pauza
Astronik
7:5
Drukarnia Ragus
Fustaff
1:10
Magsta
FC Zatorze
6:2
Piorun Lipówki
Quarto
3:2
Pilawa Dream
Ziutki
6:7
Drewmex
GKS Gocław
1:10
Tajfun Miętne
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piorun Lipówki
Pauza
Drewmex
7:4
Drukarnia Ragus
Pilawa Dream
2:11
Magsta
Ziutki
4:13
Tajfun Miętne
Quarto
4:5
GKS Gocław
FC Zatorze
8:2
Fustaff
Astronik
4:5
Nankatsu
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Miętne
Pauza
Magsta
5:5
Drewmex
Drukarnia Ragus
4:4
GKS Gocław
Pilawa Dream
1:4
Nankatsu
Ziutki
4:4
Astronik
Quarto
5:5
FC Zatorze
Piorun Lipówki
7:6
Fustaff
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Drewmex
Pauza
Quarto
3:6
Nankatsu
Ziutki
12:6
Fustaff
FC Zatorze
5:4
Astronik
Drukarnia Ragus
2:8
Magsta
Piorun Lipówki
3:0*
Tajfun Miętne
Pilawa Dream
5:4
GKS Gocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Fustaff
Pauza
Ziutki
6:6
Quarto
Drukarnia Ragus
2:3
Nankatsu
Drewmex
4:9
Tajfun Miętne
Pilawa Dream
4:7
FC Zatorze
Piorun Lipówki
3:7
Astronik
Magsta
14:3
GKS Gocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Astronik
Pauza
Tajfun Miętne
8:3
Fustaff
GKS Gocław
1:13
Drewmex
Magsta
6:5
Nankatsu
Pilawa Dream
1:7
Ziutki
Piorun Lipówki
3:3
Quarto
Drukarnia Ragus
2:2
FC Zatorze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilawa Dream
Pauza
Tajfun Miętne
19:3
Quarto
Fustaff
6:7
Astronik
GKS Gocław
1:12
FC Zatorze
Magsta
3:2
Ziutki
Drukarnia Ragus
9:3
Piorun Lipówki
Nankatsu
4:9
Drewmex
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarnia Ragus
Pauza
Magsta
13:2
Piorun Lipówki
Nankatsu
2:1
FC Zatorze
Drewmex
4:5
Astronik
GKS Gocław
6:6
Ziutki
Fustaff
11:6
Quarto
Tajfun Miętne
12:7
Pilawa Dream
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Zatorze
Pauza
Drewmex
15:1
Pilawa Dream
Ziutki
9:3
Piorun Lipówki
Quarto
3:6
Drukarnia Ragus
Astronik
4:6
Magsta
Nankatsu
9:4
Tajfun Miętne
Fustaff
8:5
GKS Gocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Magsta
Pauza
Nankatsu
7:2
Ziutki
Astronik
7:1
Quarto
FC Zatorze
6:6
Drewmex
Tajfun Miętne
6:5
Drukarnia Ragus
GKS Gocław
7:2
Piorun Lipówki
Fustaff
7:6
Pilawa Dream
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gocław
Pauza
Fustaff
0:3*
Drukarnia Ragus
Nankatsu
8:2
Piorun Lipówki
Astronik
11:4
Pilawa Dream
Tajfun Miętne
4:7
Magsta
FC Zatorze
5:3
Ziutki
Drewmex
18:2
Quarto
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Quarto
Pauza
GKS Gocław
6:7
Nankatsu
Drewmex
9:5
Fustaff
Tajfun Miętne
11:7
Astronik
Magsta
7:3
FC Zatorze
Piorun Lipówki
8:5
Pilawa Dream
Drukarnia Ragus
6:3
Ziutki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ziutki
Pauza
Quarto
2:14
Magsta
FC Zatorze
3:0
Tajfun Miętne
Astronik
4:2
GKS Gocław
Nankatsu
3:0
Fustaff
Piorun Lipówki
0:18
Drewmex
Pilawa Dream
5:7
Drukarnia Ragus
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij