zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gocław
Pauza
Dragon Miętne
3:3
WKS Puznów
Turyści Choiny
3:0
KS Leszczyny
Płomień Górki
4:2
Wilk Wilkowyja
Ave Krzywda
1:2
Tornado Wola Rębkowska
Atom Chęciny
2:7
Huragan Starowola
Grom Wygoda
0:5
Victoria Rębków
Laguna Stary Miastków
0:5
Hetman Sulbiny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Starowola
1:8
Hetman Sulbiny
Wilk Wilkowyja
2:9
GKS Gocław
Turyści Choiny
2:3
Dragon Miętne
Płomień Górki
2:0
KS Leszczyny
Victoria Rębków
Pauza
Tornado Wola Rębkowska
8:1
Laguna Stary Miastków
WKS Puznów
7:2
Ave Krzywda
Grom Wygoda
0:3
Atom Chęciny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tornado Wola Rębkowska
Hetman Sulbiny
3:0
Turyści Choiny
GKS Gocław
5:2
Huragan Starowola
Wilk Wilkowyja
4:1
WKS Puznów
Victoria Rębków
3:3
KS Leszczyny
Atom Chęciny
0:3
Płomień Górki
Grom Wygoda
1:3
Ave Krzywda
Laguna Stary Miastków
0:4
Dragon Miętne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Huragan Starowola
Hetman Sulbiny
7:1
Dragon Miętne
Płomień Górki
5:2
Laguna Stary Miastków
Ave Krzywda
3:1
GKS Gocław
Victoria Rębków
2:1
Turyści Choiny
Tornado Wola Rębkowska
10:0
Grom Wygoda
KS Leszczyny
0:3
Wilk Wilkowyja
WKS Puznów
1:3
Atom Chęciny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Sulbiny
4:1
Atom Chęciny
Dragon Miętne
2:4
Tornado Wola Rębkowska
Huragan Starowola
5:2
Victoria Rębków
Wilk Wilkowyja
Pauza
Turyści Choiny
3:2
Płomień Górki
Ave Krzywda
9:1
KS Leszczyny
Grom Wygoda
2:9
GKS Gocław
Laguna Stary Miastków
1:3
WKS Puznów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Laguna Stary Miastków
GKS Gocław
6:2
Turyści Choiny
Wilk Wilkowyja
5:1
Ave Krzywda
Płomień Górki
6:1
Grom Wygoda
Victoria Rębków
1:2
Hetman Sulbiny
Atom Chęciny
4:6
Tornado Wola Rębkowska
KS Leszczyny
1:2
Dragon Miętne
WKS Puznów
2:4
Huragan Starowola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Hetman Sulbiny
GKS Gocław
3:3
Victoria Rębków
Dragon Miętne
2:1
Grom Wygoda
Huragan Starowola
2:0
KS Leszczyny
Turyści Choiny
5:2
Laguna Stary Miastków
Ave Krzywda
1:3
Płomień Górki
Tornado Wola Rębkowska
4:1
WKS Puznów
Atom Chęciny
6:1
Wilk Wilkowyja
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Sulbiny
4:4
GKS Gocław
Dragon Miętne
3:5
Wilk Wilkowyja
Huragan Starowola
4:3
Ave Krzywda
Turyści Choiny
9:1
WKS Puznów
Victoria Rębków
3:5
Atom Chęciny
Tornado Wola Rębkowska
4:1
Płomień Górki
Grom Wygoda
Pauza
Laguna Stary Miastków
0:1
KS Leszczyny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gocław
3:1
Laguna Stary Miastków
Wilk Wilkowyja
7:4
Tornado Wola Rębkowska
Płomień Górki
1:3
Huragan Starowola
Ave Krzywda
4:4
Turyści Choiny
Atom Chęciny
2:2
Dragon Miętne
KS Leszczyny
Pauza
WKS Puznów
0:4
Victoria Rębków
Grom Wygoda
1:6
Hetman Sulbiny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ave Krzywda
Hetman Sulbiny
4:0
WKS Puznów
GKS Gocław
5:0
KS Leszczyny
Dragon Miętne
4:3
Płomień Górki
Huragan Starowola
4:3
Tornado Wola Rębkowska
Turyści Choiny
5:2
Atom Chęciny
Victoria Rębków
1:4
Wilk Wilkowyja
Laguna Stary Miastków
9:1
Grom Wygoda
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilk Wilkowyja
3:3
Huragan Starowola
Płomień Górki
3:3
Victoria Rębków
Ave Krzywda
3:2
Dragon Miętne
Tornado Wola Rębkowska
2:6
GKS Gocław
KS Leszczyny
0:9
Hetman Sulbiny
WKS Puznów
Pauza
Grom Wygoda
1:2
Turyści Choiny
Laguna Stary Miastków
2:1
Atom Chęciny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Sulbiny
8:4
Wilk Wilkowyja
Dragon Miętne
2:2
GKS Gocław
Huragan Starowola
7:2
Grom Wygoda
Turyści Choiny
Pauza
Victoria Rębków
5:5
Laguna Stary Miastków
Atom Chęciny
2:2
Ave Krzywda
KS Leszczyny
1:5
Tornado Wola Rębkowska
WKS Puznów
0:2
Płomień Górki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Atom Chęciny
GKS Gocław
4:0
WKS Puznów
Huragan Starowola
4:1
Dragon Miętne
Wilk Wilkowyja
7:5
Turyści Choiny
Płomień Górki
2:5
Hetman Sulbiny
Ave Krzywda
2:1
Laguna Stary Miastków
Tornado Wola Rębkowska
4:5
Victoria Rębków
Grom Wygoda
2:3
KS Leszczyny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Starowola
3:2
Laguna Stary Miastków
Wilk Wilkowyja
5:1
Grom Wygoda
Płomień Górki
Pauza
Ave Krzywda
0:10
Hetman Sulbiny
Victoria Rębków
3:3
Dragon Miętne
Tornado Wola Rębkowska
5:2
Turyści Choiny
Atom Chęciny
1:4
GKS Gocław
WKS Puznów
3:2
KS Leszczyny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Dragon Miętne
Hetman Sulbiny
2:3
Tornado Wola Rębkowska
GKS Gocław
5:0
Płomień Górki
Turyści Choiny
3:2
Huragan Starowola
Victoria Rębków
3:4
Ave Krzywda
KS Leszczyny
1:7
Atom Chęciny
Grom Wygoda
1:4
WKS Puznów
Laguna Stary Miastków
6:2
Wilk Wilkowyja
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Sulbiny
2:1
Laguna Stary Miastków
Huragan Starowola
4:0
Atom Chęciny
Wilk Wilkowyja
2:3
Płomień Górki
Victoria Rębków
4:0
Grom Wygoda
Tornado Wola Rębkowska
3:2
Ave Krzywda
KS Leszczyny
1:3
Turyści Choiny
WKS Puznów
6:2
Dragon Miętne
MKS Garwolin
1:6
GKS Gocław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Sulbiny
4:4
Huragan Starowola
GKS Gocław
2:6
Wilk Wilkowyja
Dragon Miętne
0:4
Turyści Choiny
Ave Krzywda
5:4
WKS Puznów
Atom Chęciny
6:1
Grom Wygoda
KS Leszczyny
0:0
Płomień Górki
Laguna Stary Miastków
2:7
Tornado Wola Rębkowska
MKS Garwolin
4:0
Victoria Rębków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Turyści Choiny
2:8
Hetman Sulbiny
Dragon Miętne
1:2
Laguna Stary Miastków
Płomień Górki
3:0
Atom Chęciny
WKS Puznów
4:2
Wilk Wilkowyja
Ave Krzywda
9:2
Grom Wygoda
Tornado Wola Rębkowska
2:2
MKS Garwolin
Huragan Starowola
0:3
GKS Gocław
KS Leszczyny
1:2
Victoria Rębków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Miętne
3:6
Hetman Sulbiny
Huragan Starowola
4:2
MKS Garwolin
Wilk Wilkowyja
3:1
KS Leszczyny
Atom Chęciny
6:2
WKS Puznów
Laguna Stary Miastków
2:4
Płomień Górki
Grom Wygoda
0:2
Tornado Wola Rębkowska
Turyści Choiny
0:2
Victoria Rębków
GKS Gocław
3:0
Ave Krzywda
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gocław
6:0
Grom Wygoda
Płomień Górki
3:0
Turyści Choiny
Victoria Rębków
1:5
Huragan Starowola
Tornado Wola Rębkowska
7:2
Dragon Miętne
Atom Chęciny
3:4
Hetman Sulbiny
KS Leszczyny
1:4
Ave Krzywda
WKS Puznów
3:0
Laguna Stary Miastków
MKS Garwolin
1:2
Wilk Wilkowyja
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Sulbiny
3:2
Victoria Rębków
Dragon Miętne
2:2
KS Leszczyny
Huragan Starowola
5:3
WKS Puznów
Turyści Choiny
0:3
GKS Gocław
Laguna Stary Miastków
1:5
MKS Garwolin
Grom Wygoda
0:5
Płomień Górki
Ave Krzywda
2:1
Wilk Wilkowyja
Atom Chęciny
0:5
Tornado Wola Rębkowska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Laguna Stary Miastków
3:5
Turyści Choiny
Grom Wygoda
0:4
Dragon Miętne
Victoria Rębków
3:1
GKS Gocław
Płomień Górki
2:1
Ave Krzywda
KS Leszczyny
0:5
Huragan Starowola
Hetman Sulbiny
6:1
MKS Garwolin
Wilk Wilkowyja
5:0
Atom Chęciny
WKS Puznów
1:9
Tornado Wola Rębkowska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gocław
- : -
Hetman Sulbiny
Wilk Wilkowyja
7:4
Dragon Miętne
Płomień Górki
2:3
Tornado Wola Rębkowska
Ave Krzywda
4:2
Huragan Starowola
Atom Chęciny
0:8
Victoria Rębków
KS Leszczyny
2:3
Laguna Stary Miastków
WKS Puznów
3:4
Turyści Choiny
MKS Garwolin
8:2
Grom Wygoda
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Sulbiny
6:2
Grom Wygoda
Dragon Miętne
4:3
Atom Chęciny
Huragan Starowola
6:2
Płomień Górki
Turyści Choiny
0:3
Ave Krzywda
Victoria Rębków
5:0
WKS Puznów
Tornado Wola Rębkowska
7:1
Wilk Wilkowyja
Laguna Stary Miastków
3:4
GKS Gocław
MKS Garwolin
4:0
KS Leszczyny
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilk Wilkowyja
3:2
Victoria Rębków
Płomień Górki
2:1
Dragon Miętne
Ave Krzywda
6:1
MKS Garwolin
Tornado Wola Rębkowska
2:6
Huragan Starowola
Atom Chęciny
2:6
Turyści Choiny
KS Leszczyny
0:7
GKS Gocław
WKS Puznów
0:15
Hetman Sulbiny
Grom Wygoda
1:2
Laguna Stary Miastków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Sulbiny
12:0
KS Leszczyny
Dragon Miętne
3:3
Ave Krzywda
Huragan Starowola
5:1
Wilk Wilkowyja
Turyści Choiny
3:2
Grom Wygoda
Victoria Rębków
3:3
Płomień Górki
Atom Chęciny
5:2
Laguna Stary Miastków
MKS Garwolin
11:0
WKS Puznów
GKS Gocław
2:4
Tornado Wola Rębkowska
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gocław
4:2
Dragon Miętne
Huragan Starowola
10:1
Grom Wygoda
Wilk Wilkowyja
0:10
Hetman Sulbiny
Płomień Górki
3:0
WKS Puznów
Ave Krzywda
1:3
Atom Chęciny
Tornado Wola Rębkowska
3:0
KS Leszczyny
Laguna Stary Miastków
4:3
Victoria Rębków
MKS Garwolin
7:4
Turyści Choiny
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Sulbiny
4:0
Płomień Górki
Dragon Miętne
3:5
Huragan Starowola
Turyści Choiny
7:2
Wilk Wilkowyja
Victoria Rębków
8:0
Tornado Wola Rębkowska
KS Leszczyny
4:3
Grom Wygoda
WKS Puznów
0:9
GKS Gocław
Laguna Stary Miastków
2:5
Ave Krzywda
Atom Chęciny
2:1
MKS Garwolin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Garwolin
3:5
Płomień Górki
Hetman Sulbiny
4:0
Ave Krzywda
GKS Gocław
1:3
Atom Chęciny
Turyści Choiny
5:1
Tornado Wola Rębkowska
Victoria Rębków
8:0
Dragon Miętne
KS Leszczyny
5:4
WKS Puznów
Grom Wygoda
3:5
Wilk Wilkowyja
Laguna Stary Miastków
2:5
Huragan Starowola
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Miętne
4:4
MKS Garwolin
Huragan Starowola
3:3
Turyści Choiny
Wilk Wilkowyja
5:3
Laguna Stary Miastków
Płomień Górki
2:2
GKS Gocław
Ave Krzywda
4:8
Victoria Rębków
Tornado Wola Rębkowska
2:2
Hetman Sulbiny
Atom Chęciny
3:2
KS Leszczyny
WKS Puznów
6:12
Grom Wygoda
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?