zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 1 Węgrów
3:0
Orzeł Unin
Watra Mrozy
3:0
Miedzanka Miedzna
Zryw Sobolew
5:3
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedzanka Miedzna
1:11
UKS 1 Węgrów
Jutrzenka Cegłów
0:5
Watra Mrozy
Orzeł Unin
4:6
Mewa II Mińsk Mazowiecki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 1 Węgrów
20:1
Jutrzenka Cegłów
Watra Mrozy
8:1
Zryw Sobolew
Mewa II Mińsk Mazowiecki
2:3
Miedzanka Miedzna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Cegłów
3:1
Mewa II Mińsk Mazowiecki
Jabłonianka Jabłonna Lacka
11:1
Orzeł Unin
Zryw Sobolew
3:6
UKS 1 Węgrów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Watra Mrozy
2:3
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzeł Unin
7:5
Miedzanka Miedzna
Mewa II Mińsk Mazowiecki
1:4
Zryw Sobolew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedzanka Miedzna
4:2
Jutrzenka Cegłów
UKS 1 Węgrów
10:3
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzeł Unin
2:7
Zryw Sobolew
Mewa II Mińsk Mazowiecki
1:4
Watra Mrozy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Watra Mrozy
3:4
UKS 1 Węgrów
Jutrzenka Cegłów
3:4
Orzeł Unin
Jabłonianka Jabłonna Lacka
6:2
Miedzanka Miedzna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 1 Węgrów
9:1
Mewa II Mińsk Mazowiecki
Jabłonianka Jabłonna Lacka
6:2
Jutrzenka Cegłów
Zryw Sobolew
3:0
Miedzanka Miedzna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Cegłów
2:11
Zryw Sobolew
Jabłonianka Jabłonna Lacka
3:1
Mewa II Mińsk Mazowiecki
Orzeł Unin
0:9
Watra Mrozy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedzanka Miedzna
- : -
Watra Mrozy
Jabłonianka Jabłonna Lacka
- : -
Zryw Sobolew
Orzeł Unin
- : -
UKS 1 Węgrów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 1 Węgrów
- : -
Miedzanka Miedzna
Watra Mrozy
- : -
Jutrzenka Cegłów
Mewa II Mińsk Mazowiecki
- : -
Orzeł Unin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedzanka Miedzna
- : -
Mewa II Mińsk Mazowiecki
Jutrzenka Cegłów
- : -
UKS 1 Węgrów
Zryw Sobolew
- : -
Watra Mrozy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 1 Węgrów
- : -
Zryw Sobolew
Orzeł Unin
- : -
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Mewa II Mińsk Mazowiecki
- : -
Jutrzenka Cegłów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedzanka Miedzna
- : -
Orzeł Unin
Jabłonianka Jabłonna Lacka
- : -
Watra Mrozy
Zryw Sobolew
- : -
Mewa II Mińsk Mazowiecki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedzanka Miedzna
- : -
Jabłonianka Jabłonna Lacka
UKS 1 Węgrów
- : -
Watra Mrozy
Orzeł Unin
- : -
Jutrzenka Cegłów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Watra Mrozy
- : -
Mewa II Mińsk Mazowiecki
Jutrzenka Cegłów
- : -
Miedzanka Miedzna
Jabłonianka Jabłonna Lacka
- : -
UKS 1 Węgrów
Zryw Sobolew
- : -
Orzeł Unin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedzanka Miedzna
- : -
Zryw Sobolew
Jutrzenka Cegłów
- : -
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Mewa II Mińsk Mazowiecki
- : -
UKS 1 Węgrów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Watra Mrozy
- : -
Orzeł Unin
Jabłonianka Jabłonna Lacka
- : -
Mewa II Mińsk Mazowiecki
Zryw Sobolew
- : -
Jutrzenka Cegłów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości