zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ostrówek
3:3*
Orzeł Unin
ULKS Gołąbek
3:3*
Kosovia Kosów Lacki
Jabłonianka Jabłonna Lacka
7:0*
Zorza Sterdyń
Wilga Miastków
3:0*
Jutrzenka Cegłów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:2
Orzeł Unin
Kosovia Kosów Lacki
2:6
LKS Ostrówek
Jutrzenka Cegłów
3:0
ULKS Gołąbek
Zorza Sterdyń
0:2
Wilga Miastków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Unin
10:0
Kosovia Kosów Lacki
LKS Ostrówek
1:0
Jutrzenka Cegłów
ULKS Gołąbek
3:0
Zorza Sterdyń
Wilga Miastków
2:1
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Cegłów
3:5
Orzeł Unin
Jabłonianka Jabłonna Lacka
7:0
Kosovia Kosów Lacki
Zorza Sterdyń
0:3
LKS Ostrówek
Wilga Miastków
2:0
ULKS Gołąbek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Unin
3:0
Zorza Sterdyń
ULKS Gołąbek
1:2
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kosovia Kosów Lacki
2:1
Jutrzenka Cegłów
LKS Ostrówek
0:7
Wilga Miastków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jabłonianka Jabłonna Lacka
9:0
Jutrzenka Cegłów
Wilga Miastków
0:0
Orzeł Unin
Zorza Sterdyń
1:3
Kosovia Kosów Lacki
ULKS Gołąbek
6:1
LKS Ostrówek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Cegłów
3:0
Zorza Sterdyń
Orzeł Unin
3:0
ULKS Gołąbek
LKS Ostrówek
3:3
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kosovia Kosów Lacki
4:1
Wilga Miastków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosovia Kosów Lacki
1:1
ULKS Gołąbek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jabłonianka Jabłonna Lacka
7:0
Zorza Sterdyń
Kosovia Kosów Lacki
1:1
ULKS Gołąbek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jabłonianka Jabłonna Lacka
7:0
Jutrzenka Cegłów
Zorza Sterdyń
1:9
LKS Ostrówek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ostrówek
2:3
ULKS Gołąbek
Kosovia Kosów Lacki
1:4
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Cegłów
3:3
Kosovia Kosów Lacki
Wilga Miastków
4:3
LKS Ostrówek
Zorza Sterdyń
2:5
ULKS Gołąbek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ostrówek
3:3
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kosovia Kosów Lacki
7:0
Zorza Sterdyń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Cegłów
0:6
LKS Ostrówek
Jabłonianka Jabłonna Lacka
2:5
ULKS Gołąbek
Zorza Sterdyń
0:12
Wilga Miastków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Miastków
- : -
Jabłonianka Jabłonna Lacka
LKS Ostrówek
- : -
Kosovia Kosów Lacki
ULKS Gołąbek
- : -
Jutrzenka Cegłów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości