zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Hetman Sulbiny
Hetman Sulbiny 16 41 77 - 22 13 2 1
2
Dragon Miętne
Dragon Miętne 16 37 75 - 29 12 1 3
3
Tornado Wola Rębkowska
Tornado Wola Rębkowska 16 33 73 - 37 10 3 3
4
Płomień Górki
Płomień Górki 16 28 69 - 40 9 1 6
5
Ave Krzywda
Ave Krzywda 16 19 42 - 50 5 4 7
6
GKS Osieck
GKS Osieck 16 17 49 - 67 5 2 9
7
Turyści Choiny
Turyści Choiny 16 14 41 - 59 3 5 8
8
KS Leszczyny
KS Leszczyny 16 11 21 - 74 3 2 11
9
WKS Puznów
WKS Puznów 16 5 27 - 96 1 2 13
10
Motor Lublin SA
Motor IV Lublin SA 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Osieck
1:8
Hetman Sulbiny
KS Leszczyny
Pauza
Płomień Górki
4:2
Ave Krzywda
Turyści Choiny
2:4
Tornado Wola Rębkowska
Dragon Miętne
13:0
WKS Puznów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
WKS Puznów
KS Leszczyny
2:2
Turyści Choiny
Tornado Wola Rębkowska
2:7
Płomień Górki
Ave Krzywda
3:4
GKS Osieck
Hetman Sulbiny
5:2
Dragon Miętne
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Miętne
8:0
Ave Krzywda
Turyści Choiny
Pauza
Płomień Górki
7:1
KS Leszczyny
WKS Puznów
1:7
Hetman Sulbiny
GKS Osieck
0:4
Tornado Wola Rębkowska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Hetman Sulbiny
Tornado Wola Rębkowska
3:4
Dragon Miętne
Ave Krzywda
4:4
WKS Puznów
Turyści Choiny
0:4
Płomień Górki
KS Leszczyny
0:3
GKS Osieck
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Górki
Pauza
Hetman Sulbiny
3:0
Ave Krzywda
WKS Puznów
5:5
Tornado Wola Rębkowska
Dragon Miętne
2:1
KS Leszczyny
GKS Osieck
2:2
Turyści Choiny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ave Krzywda
Pauza
KS Leszczyny
4:2
WKS Puznów
Tornado Wola Rębkowska
3:3
Hetman Sulbiny
Turyści Choiny
3:2
Dragon Miętne
Płomień Górki
2:4
GKS Osieck
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Sulbiny
7:0
KS Leszczyny
Dragon Miętne
1:0
Płomień Górki
Ave Krzywda
1:5
Tornado Wola Rębkowska
WKS Puznów
2:0
Turyści Choiny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tornado Wola Rębkowska
GKS Osieck
3:5
Dragon Miętne
KS Leszczyny
0:0
Ave Krzywda
Płomień Górki
3:0
WKS Puznów
Hetman Sulbiny
6:1
Turyści Choiny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Miętne
Pauza
Hetman Sulbiny
2:1
Płomień Górki
Ave Krzywda
4:4
Turyści Choiny
Tornado Wola Rębkowska
3:1
KS Leszczyny
WKS Puznów
5:7
GKS Osieck
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Leszczyny
Ave Krzywda
4:2
Płomień Górki
Tornado Wola Rębkowska
3:1
Turyści Choiny
WKS Puznów
2:7
Dragon Miętne
Hetman Sulbiny
5:2
GKS Osieck
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Puznów
Pauza
Turyści Choiny
6:2
KS Leszczyny
Płomień Górki
4:4
Tornado Wola Rębkowska
Dragon Miętne
2:0
Hetman Sulbiny
GKS Osieck
3:6
Ave Krzywda
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Turyści Choiny
Pauza
Hetman Sulbiny
8:0
WKS Puznów
Ave Krzywda
1:1
Dragon Miętne
Tornado Wola Rębkowska
6:0
GKS Osieck
KS Leszczyny
1:10
Płomień Górki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Sulbiny
Pauza
Dragon Miętne
1:5
Tornado Wola Rębkowska
WKS Puznów
0:4
Ave Krzywda
GKS Osieck
2:3
KS Leszczyny
Płomień Górki
9:2
Turyści Choiny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Górki
Pauza
Ave Krzywda
0:3
Hetman Sulbiny
Tornado Wola Rębkowska
6:2
WKS Puznów
KS Leszczyny
0:6
Dragon Miętne
Turyści Choiny
4:4
GKS Osieck
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ave Krzywda
Pauza
Hetman Sulbiny
4:3
Tornado Wola Rębkowska
Dragon Miętne
5:2
Turyści Choiny
WKS Puznów
0:5
KS Leszczyny
GKS Osieck
2:4
Płomień Górki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Osieck
Pauza
Turyści Choiny
5:2
WKS Puznów
Płomień Górki
4:6
Dragon Miętne
Tornado Wola Rębkowska
5:2
Ave Krzywda
KS Leszczyny
0:5
Hetman Sulbiny
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tornado Wola Rębkowska
Pauza
Turyści Choiny
4:4
Hetman Sulbiny
Ave Krzywda
7:1
KS Leszczyny
WKS Puznów
2:6
Płomień Górki
Dragon Miętne
10:0
GKS Osieck
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Miętne
Pauza
Turyści Choiny
3:4
Ave Krzywda
Płomień Górki
2:7
Hetman Sulbiny
KS Leszczyny
0:12
Tornado Wola Rębkowska
GKS Osieck
12:0
WKS Puznów
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Huragan Starowola
Huragan Starowola 7 18 34 - 7 6 0 1
2
GKS Gocław
GKS Gocław 7 17 30 - 14 5 2 0
3
Atom Chęciny
Atom Chęciny 7 11 14 - 15 3 2 2
4
Victoria Rębków
Victoria Rębków 7 10 18 - 21 3 1 3
5
Wilk Wilkowyja
Wilk Wilkowyja 7 8 13 - 26 2 2 3
6
Piorun Lipówki
Piorun Lipówki 7 7 15 - 11 2 1 4 1 3 4 - 1
7
Laguna Stary Miastków
Laguna Stary Miastków 7 7 15 - 23 2 1 4 1 0 1 - 4
8
Grom Wygoda
Grom Wygoda 7 1 15 - 37 0 1 6
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilk Wilkowyja
1:4
Victoria Rębków
GKS Gocław
Pauza
Grom Wygoda
2:6
Atom Chęciny
Piorun Lipówki
Pauza
Laguna Stary Miastków
1:4
Huragan Starowola
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rębków
Pauza
Pauza
GKS Gocław
Huragan Starowola
5:1
Grom Wygoda
Atom Chęciny
2:2
Wilk Wilkowyja
Piorun Lipówki
4:1
Laguna Stary Miastków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Laguna Stary Miastków
Pauza
Atom Chęciny
Pauza
Grom Wygoda
0:8
Piorun Lipówki
Wilk Wilkowyja
2:9
Huragan Starowola
GKS Gocław
5:2
Victoria Rębków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Starowola
Pauza
Pauza
Victoria Rębków
Piorun Lipówki
0:1
Wilk Wilkowyja
Atom Chęciny
1:1
GKS Gocław
Laguna Stary Miastków
4:1
Grom Wygoda
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wygoda
Pauza
Piorun Lipówki
Pauza
Victoria Rębków
1:3
Atom Chęciny
GKS Gocław
3:1
Huragan Starowola
Wilk Wilkowyja
3:3
Laguna Stary Miastków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Atom Chęciny
Laguna Stary Miastków
Pauza
Huragan Starowola
6:0
Victoria Rębków
Piorun Lipówki
1:1
GKS Gocław
Grom Wygoda
2:3
Wilk Wilkowyja
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Grom Wygoda
Wilk Wilkowyja
Pauza
Victoria Rębków
4:2
Piorun Lipówki
Atom Chęciny
0:6
Huragan Starowola
GKS Gocław
6:2
Laguna Stary Miastków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilk Wilkowyja
Pauza
Pauza
Huragan Starowola
Piorun Lipówki
0:1
Atom Chęciny
Grom Wygoda
6:8
GKS Gocław
Laguna Stary Miastków
1:4
Victoria Rębków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gocław
6:1
Wilk Wilkowyja
Huragan Starowola
3:0
Piorun Lipówki
Victoria Rębków
3:3
Grom Wygoda
Atom Chęciny
1:3
Laguna Stary Miastków

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij