zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Chwałęcice
KP Kamień
3:1
KS II Płomień Połomia
KS Leszczyny
6:1
LKS Skrbeńsko
LKS Rój
0:2
KS Szczerbice
KS Kleszczów
0:4
LKS Zwonowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
8:3
KS Kleszczów
KS Szczerbice
5:0
KS Leszczyny
Sokół Chwałęcice
4:4
LKS Rój
LKS Zwonowice
1:0
KP Kamień
KS II 25 Kokoszyce
2:1
KS II Płomień Połomia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS II 25 Kokoszyce
KS Kleszczów
2:3
KS Szczerbice
KP Kamień
1:1
LKS Skrbeńsko
KS Leszczyny
6:3
Sokół Chwałęcice
KS II Płomień Połomia
0:3
LKS Zwonowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Rój
LKS Skrbeńsko
5:4
KS II Płomień Połomia
KS Szczerbice
8:3
KP Kamień
Sokół Chwałęcice
2:1
KS Kleszczów
KS II 25 Kokoszyce
4:1
LKS Zwonowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Leszczyny
KP Kamień
2:3
Sokół Chwałęcice
LKS Zwonowice
3:3
LKS Skrbeńsko
LKS Rój
0:5
KS II 25 Kokoszyce
KS II Płomień Połomia
5:1
KS Szczerbice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Kleszczów
KS Szczerbice
3:1
LKS Zwonowice
Sokół Chwałęcice
1:11
KS II Płomień Połomia
LKS Rój
1:4
KS Leszczyny
KS II 25 Kokoszyce
1:0
LKS Skrbeńsko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
Pauza
LKS Skrbeńsko
3:6
KS Szczerbice
KS Kleszczów
4:2
LKS Rój
KS Leszczyny
2:2
KS II 25 Kokoszyce
LKS Zwonowice
9:1
Sokół Chwałęcice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS II Płomień Połomia
KS Leszczyny
5:3
KS Kleszczów
Sokół Chwałęcice
0:5
LKS Skrbeńsko
LKS Rój
3:0
KP Kamień
KS II 25 Kokoszyce
1:2
KS Szczerbice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zwonowice
Pauza
KS Kleszczów
0:4
KS II 25 Kokoszyce
KP Kamień
3:0
KS Leszczyny
KS II Płomień Połomia
5:1
LKS Rój
KS Szczerbice
6:0
Sokół Chwałęcice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
Pauza
KS Kleszczów
5:5
KP Kamień
KS Leszczyny
3:6
KS II Płomień Połomia
LKS Rój
- : -
LKS Zwonowice
KS II 25 Kokoszyce
8:1
Sokół Chwałęcice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
Pauza
LKS Skrbeńsko
2:6
LKS Rój
KP Kamień
0:7
KS II 25 Kokoszyce
LKS Zwonowice
10:2
KS Leszczyny
KS II Płomień Połomia
5:0
KS Kleszczów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałęcice
Pauza
LKS Skrbeńsko
- : -
KS Leszczyny
KS Szczerbice
- : -
LKS Rój
LKS Zwonowice
- : -
KS Kleszczów
KS II Płomień Połomia
- : -
KP Kamień
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
- : -
LKS Zwonowice
KS Leszczyny
- : -
KS Szczerbice
KS Kleszczów
- : -
LKS Skrbeńsko
LKS Rój
- : -
Sokół Chwałęcice
KS II Płomień Połomia
- : -
KS II 25 Kokoszyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II 25 Kokoszyce
Pauza
LKS Skrbeńsko
- : -
KP Kamień
KS Szczerbice
- : -
KS Kleszczów
Sokół Chwałęcice
- : -
KS Leszczyny
LKS Zwonowice
- : -
KS II Płomień Połomia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rój
Pauza
KS Kleszczów
- : -
Sokół Chwałęcice
KP Kamień
- : -
KS Szczerbice
LKS Zwonowice
- : -
KS II 25 Kokoszyce
KS II Płomień Połomia
- : -
LKS Skrbeńsko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leszczyny
Pauza
LKS Skrbeńsko
- : -
LKS Zwonowice
KS Szczerbice
- : -
KS II Płomień Połomia
Sokół Chwałęcice
- : -
KP Kamień
KS II 25 Kokoszyce
- : -
LKS Rój
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kleszczów
Pauza
LKS Skrbeńsko
- : -
KS II 25 Kokoszyce
KS Leszczyny
- : -
LKS Rój
LKS Zwonowice
- : -
KS Szczerbice
KS II Płomień Połomia
- : -
Sokół Chwałęcice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KP Kamień
KS Szczerbice
- : -
LKS Skrbeńsko
Sokół Chwałęcice
- : -
LKS Zwonowice
LKS Rój
- : -
KS Kleszczów
KS II 25 Kokoszyce
- : -
KS Leszczyny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Płomień Połomia
Pauza
KS Kleszczów
- : -
KS Leszczyny
KP Kamień
- : -
LKS Rój
LKS Skrbeńsko
- : -
Sokół Chwałęcice
KS Szczerbice
- : -
KS II 25 Kokoszyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Zwonowice
KS Leszczyny
- : -
KP Kamień
Sokół Chwałęcice
- : -
KS Szczerbice
LKS Rój
- : -
KS II Płomień Połomia
KS II 25 Kokoszyce
- : -
KS Kleszczów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
Pauza
KP Kamień
- : -
KS Kleszczów
Sokół Chwałęcice
- : -
KS II 25 Kokoszyce
LKS Zwonowice
- : -
LKS Rój
KS II Płomień Połomia
- : -
KS Leszczyny
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
Pauza
KS Kleszczów
- : -
KS II Płomień Połomia
KS Leszczyny
- : -
LKS Zwonowice
LKS Rój
- : -
LKS Skrbeńsko
KS II 25 Kokoszyce
- : -
KP Kamień
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij