zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leszczyny
Pauza
LKS ŻAR Szeroka
4:2
LKS Zwonowice
Sokół Chwałęcice
1:2
Ruch Stanowice
KS Kleszczów
1:2
KS Szczerbice
MKS II 32 Radziejów
2:4
KS II Płomień Połomia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MKS II 32 Radziejów
LKS ŻAR Szeroka
4:1
Sokół Chwałęcice
Ruch Stanowice
3:0*
KS Kleszczów
LKS Zwonowice
1:3
LKS Skrbeńsko
KS Szczerbice
5:3
KS Leszczyny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
2:0
KS II Płomień Połomia
KS Leszczyny
5:2
Ruch Stanowice
Sokół Chwałęcice
1:5
LKS Zwonowice
KS Kleszczów
1:5
LKS ŻAR Szeroka
MKS II 32 Radziejów
0:7
KS Szczerbice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
Pauza
LKS ŻAR Szeroka
4:0
KS Leszczyny
Ruch Stanowice
3:0
MKS II 32 Radziejów
Sokół Chwałęcice
3:2
KS Kleszczów
LKS Zwonowice
7:2
KS II Płomień Połomia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Płomień Połomia
Pauza
LKS Skrbeńsko
4:3
KS Szczerbice
KS Leszczyny
6:1
Sokół Chwałęcice
KS Kleszczów
1:5
LKS Zwonowice
MKS II 32 Radziejów
0:6
LKS ŻAR Szeroka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zwonowice
Pauza
Ruch Stanowice
1:0
LKS Skrbeńsko
Sokół Chwałęcice
4:3
MKS II 32 Radziejów
KS Kleszczów
2:6
KS Leszczyny
KS Szczerbice
8:1
KS II Płomień Połomia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
Pauza
LKS Skrbeńsko
1:2
LKS ŻAR Szeroka
KS Leszczyny
0:2
LKS Zwonowice
MKS II 32 Radziejów
0:3
KS Kleszczów
KS II Płomień Połomia
2:2
Ruch Stanowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Stanowice
Pauza
LKS ŻAR Szeroka
5:2
KS II Płomień Połomia
KS Leszczyny
5:2
MKS II 32 Radziejów
Sokół Chwałęcice
0:2
LKS Skrbeńsko
LKS Zwonowice
4:1
KS Szczerbice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ŻAR Szeroka
Pauza
LKS Skrbeńsko
9:1
KS Kleszczów
KS Szczerbice
1:2
Ruch Stanowice
MKS II 32 Radziejów
2:0
LKS Zwonowice
KS II Płomień Połomia
9:1
Sokół Chwałęcice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałęcice
Pauza
LKS ŻAR Szeroka
4:1
KS Szczerbice
KS Leszczyny
3:1
LKS Skrbeńsko
LKS Zwonowice
2:1
Ruch Stanowice
KS Kleszczów
0:7
KS II Płomień Połomia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kleszczów
Pauza
LKS Skrbeńsko
5:1
MKS II 32 Radziejów
Ruch Stanowice
2:2
LKS ŻAR Szeroka
KS Szczerbice
5:1
Sokół Chwałęcice
KS II Płomień Połomia
6:0
KS Leszczyny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
Pauza
KS Leszczyny
Pauza
Ruch Stanowice
3:0
Sokół Chwałęcice
LKS Zwonowice
3:2
LKS ŻAR Szeroka
KS Szczerbice
5:3
KS Kleszczów
KS II Płomień Połomia
1:2
MKS II 32 Radziejów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II 32 Radziejów
Pauza
KS II Płomień Połomia
Pauza
LKS Skrbeńsko
5:1
LKS Zwonowice
KS Leszczyny
2:8
KS Szczerbice
Sokół Chwałęcice
0:6
LKS ŻAR Szeroka
KS Kleszczów
3:4
Ruch Stanowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ŻAR Szeroka
2:3
KS Kleszczów
Ruch Stanowice
1:1
KS Leszczyny
LKS Zwonowice
2:0
Sokół Chwałęcice
KS Szczerbice
3:1
MKS II 32 Radziejów
KS II Płomień Połomia
7:1
LKS Skrbeńsko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
Pauza
KS Szczerbice
Pauza
KS Leszczyny
2:6
LKS ŻAR Szeroka
KS Kleszczów
6:1
Sokół Chwałęcice
MKS II 32 Radziejów
1:2
Ruch Stanowice
KS II Płomień Połomia
2:1
LKS Zwonowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Stanowice
Pauza
KS II Płomień Połomia
Pauza
LKS ŻAR Szeroka
4:3
MKS II 32 Radziejów
Sokół Chwałęcice
2:4
KS Leszczyny
KS Szczerbice
3:3
LKS Skrbeńsko
LKS Zwonowice
4:3
KS Kleszczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ŻAR Szeroka
Pauza
LKS Zwonowice
Pauza
KS Leszczyny
2:8
KS Kleszczów
LKS Skrbeńsko
2:2
Ruch Stanowice
MKS II 32 Radziejów
2:0
Sokół Chwałęcice
KS II Płomień Połomia
2:5
KS Szczerbice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałęcice
Pauza
KS Szczerbice
Pauza
LKS ŻAR Szeroka
3:1
LKS Skrbeńsko
Ruch Stanowice
0:1
KS II Płomień Połomia
LKS Zwonowice
8:1
KS Leszczyny
KS Kleszczów
3:2
MKS II 32 Radziejów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Stanowice
Pauza
KS Kleszczów
Pauza
LKS Skrbeńsko
7:0
Sokół Chwałęcice
KS Szczerbice
3:3
LKS Zwonowice
MKS II 32 Radziejów
4:2
KS Leszczyny
KS II Płomień Połomia
3:3
LKS ŻAR Szeroka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leszczyny
Pauza
LKS ŻAR Szeroka
Pauza
Ruch Stanowice
2:0
KS Szczerbice
Sokół Chwałęcice
0:3
KS II Płomień Połomia
LKS Zwonowice
4:1
MKS II 32 Radziejów
KS Kleszczów
0:1
LKS Skrbeńsko
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałęcice
Pauza
MKS II 32 Radziejów
Pauza
LKS Skrbeńsko
- : -
KS Leszczyny
Ruch Stanowice
4:1
LKS Zwonowice
KS Szczerbice
1:0
LKS ŻAR Szeroka
KS II Płomień Połomia
3:3
KS Kleszczów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zwonowice
Pauza
KS Kleszczów
Pauza
KS Leszczyny
5:2
KS II Płomień Połomia
LKS ŻAR Szeroka
2:2
Ruch Stanowice
Sokół Chwałęcice
0:3
KS Szczerbice
MKS II 32 Radziejów
2:3
LKS Skrbeńsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?