zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Sobolew
Pauza
GKS Tygrys Huta Mińska
1:1
Victoria Kałuszyn
Hutnik Huta Czechy
10:0
Miedzanka Miedzna
Wilga Miastków
0:2
Podlasie Sokołów Podlaski
Sęp Żelechów
0:5
Orzeł Unin
Fenix Siennica
2:1
Watra Mrozy
Płomień Dębe Wielkie
1:2
Tęcza Stanisławów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
1:0
Tajfun Jartypory
Jabłonianka Jabłonna Lacka
4:6
Pogoń II Siedlce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Pauza
Miedzanka Miedzna
1:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski
3:0
Zryw Sobolew
Victoria Kałuszyn
3:1
Hutnik Huta Czechy
Orzeł Unin
0:0
Wilga Miastków
Tajfun Jartypory
4:0
Sęp Żelechów
Pogoń II Siedlce
5:1
Płomień Dębe Wielkie
Watra Mrozy
2:2
Tęcza Stanisławów
Fenix Siennica
1:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:4
Podlasie Sokołów Podlaski
GKS Tygrys Huta Mińska
4:1
Watra Mrozy
Hutnik Huta Czechy
6:1
Fenix Siennica
Wilga Miastków
0:2
Tajfun Jartypory
Sęp Żelechów
1:0
Miedzanka Miedzna
Zryw Sobolew
2:0
Orzeł Unin
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
1:0
Victoria Kałuszyn
Tęcza Stanisławów
2:1
Pogoń II Siedlce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Stanisławów
Pauza
Orzeł Unin
6:2
Jabłonianka Jabłonna Lacka
GKS Tygrys Huta Mińska
1:2
Hutnik Huta Czechy
Tajfun Jartypory
2:3
Zryw Sobolew
Miedzanka Miedzna
2:6
Wilga Miastków
Podlasie Sokołów Podlaski
4:1
Płomień Dębe Wielkie
Victoria Kałuszyn
1:0
Sęp Żelechów
Fenix Siennica
0:0
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Watra Mrozy
4:2
Pogoń II Siedlce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Siedlce
Pauza
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
2:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Wilga Miastków
1:3
Victoria Kałuszyn
Tęcza Stanisławów
0:2
Podlasie Sokołów Podlaski
Płomień Dębe Wielkie
2:3
Orzeł Unin
Jabłonianka Jabłonna Lacka
3:0
Tajfun Jartypory
Sęp Żelechów
1:1
Fenix Siennica
Zryw Sobolew
7:0
Miedzanka Miedzna
Hutnik Huta Czechy
1:0
Watra Mrozy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Watra Mrozy
Pauza
GKS Tygrys Huta Mińska
4:1
Sęp Żelechów
Hutnik Huta Czechy
2:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Victoria Kałuszyn
1:1
Zryw Sobolew
Tajfun Jartypory
3:1
Płomień Dębe Wielkie
Orzeł Unin
2:2
Tęcza Stanisławów
Fenix Siennica
1:0
Wilga Miastków
Miedzanka Miedzna
1:5
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Podlasie Sokołów Podlaski
1:1
Pogoń II Siedlce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Sokołów Podlaski
Pauza
Jabłonianka Jabłonna Lacka
2:2
Victoria Kałuszyn
Tęcza Stanisławów
3:1
Tajfun Jartypory
Zryw Sobolew
0:0
Fenix Siennica
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
9:1
Watra Mrozy
Wilga Miastków
1:7
GKS Tygrys Huta Mińska
Sęp Żelechów
0:1
Hutnik Huta Czechy
Płomień Dębe Wielkie
3:0
Miedzanka Miedzna
Pogoń II Siedlce
2:3
Orzeł Unin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Unin
Pauza
GKS Tygrys Huta Mińska
2:1
Zryw Sobolew
Miedzanka Miedzna
0:3
Tęcza Stanisławów
Hutnik Huta Czechy
4:1
Wilga Miastków
Fenix Siennica
0:1
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Watra Mrozy
0:6
Podlasie Sokołów Podlaski
Tajfun Jartypory
0:3
Pogoń II Siedlce
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
2:1
Sęp Żelechów
Victoria Kałuszyn
2:3
Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Jartypory
Pauza
Wilga Miastków
4:0
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Tęcza Stanisławów
1:0
Victoria Kałuszyn
Podlasie Sokołów Podlaski
2:2
Orzeł Unin
Jabłonianka Jabłonna Lacka
3:1
GKS Tygrys Huta Mińska
Pogoń II Siedlce
13:0
Miedzanka Miedzna
Sęp Żelechów
3:4
Watra Mrozy
Zryw Sobolew
1:2
Hutnik Huta Czechy
Płomień Dębe Wielkie
2:3
Fenix Siennica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedzanka Miedzna
Pauza
GKS Tygrys Huta Mińska
3:1
Płomień Dębe Wielkie
Hutnik Huta Czechy
2:3
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Victoria Kałuszyn
1:2
Pogoń II Siedlce
Fenix Siennica
2:1
Tęcza Stanisławów
Watra Mrozy
1:1
Orzeł Unin
Tajfun Jartypory
2:5
Podlasie Sokołów Podlaski
Sęp Żelechów
0:1
Wilga Miastków
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
4:2
Zryw Sobolew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kałuszyn
Pauza
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:3
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Pogoń II Siedlce
4:0
Fenix Siennica
Wilga Miastków
1:0
Watra Mrozy
Orzeł Unin
1:1
Tajfun Jartypory
Podlasie Sokołów Podlaski
3:0
Miedzanka Miedzna
Tęcza Stanisławów
2:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Zryw Sobolew
5:0
Sęp Żelechów
Płomień Dębe Wielkie
4:3
Hutnik Huta Czechy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Siennica
Pauza
GKS Tygrys Huta Mińska
0:6
Pogoń II Siedlce
Miedzanka Miedzna
0:7
Orzeł Unin
Hutnik Huta Czechy
1:1
Tęcza Stanisławów
Watra Mrozy
1:2
Tajfun Jartypory
Victoria Kałuszyn
0:2
Podlasie Sokołów Podlaski
Wilga Miastków
1:1
Zryw Sobolew
Sęp Żelechów
0:1
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
8:2
Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
Pauza
Orzeł Unin
3:0
Victoria Kałuszyn
Podlasie Sokołów Podlaski
4:0
Fenix Siennica
Tęcza Stanisławów
2:0
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Jabłonianka Jabłonna Lacka
0:1
Wilga Miastków
Sęp Żelechów
1:2
Płomień Dębe Wielkie
Pogoń II Siedlce
5:0
Hutnik Huta Czechy
Tajfun Jartypory
4:0
Miedzanka Miedzna
Zryw Sobolew
7:0
Watra Mrozy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
Pauza
Victoria Kałuszyn
1:2
Tajfun Jartypory
Wilga Miastków
0:2
Płomień Dębe Wielkie
Zryw Sobolew
0:3
Jabłonianka Jabłonna Lacka
GKS Tygrys Huta Mińska
1:1
Podlasie Sokołów Podlaski
Sęp Żelechów
6:4
Tęcza Stanisławów
Fenix Siennica
1:2
Orzeł Unin
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
4:0
Pogoń II Siedlce
Watra Mrozy
5:2
Miedzanka Miedzna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Pauza
Podlasie Sokołów Podlaski
2:0
Hutnik Huta Czechy
Orzeł Unin
7:1
GKS Tygrys Huta Mińska
Tęcza Stanisławów
1:3
Wilga Miastków
Jabłonianka Jabłonna Lacka
4:1
Watra Mrozy
Pogoń II Siedlce
0:0
Sęp Żelechów
Tajfun Jartypory
2:0
Fenix Siennica
Płomień Dębe Wielkie
2:1
Zryw Sobolew
Miedzanka Miedzna
0:3
Victoria Kałuszyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Żelechów
Pauza
Watra Mrozy
2:4
Victoria Kałuszyn
GKS Tygrys Huta Mińska
1:1
Tajfun Jartypory
Wilga Miastków
0:6
Pogoń II Siedlce
Zryw Sobolew
2:1
Tęcza Stanisławów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
2:5
Podlasie Sokołów Podlaski
Hutnik Huta Czechy
3:6
Orzeł Unin
Fenix Siennica
1:0
Miedzanka Miedzna
Jabłonianka Jabłonna Lacka
2:2
Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Miastków
Pauza
Podlasie Sokołów Podlaski
4:0
Sęp Żelechów
Tajfun Jartypory
1:4
Hutnik Huta Czechy
Orzeł Unin
4:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Miedzanka Miedzna
1:5
GKS Tygrys Huta Mińska
Tęcza Stanisławów
2:4
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Victoria Kałuszyn
3:0
Fenix Siennica
Płomień Dębe Wielkie
1:5
Watra Mrozy
Pogoń II Siedlce
2:0
Zryw Sobolew
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Sobolew
Pauza
Orzeł Unin
3:3
Sęp Żelechów
Podlasie Sokołów Podlaski
4:1
Wilga Miastków
Tęcza Stanisławów
1:1
Płomień Dębe Wielkie
Tajfun Jartypory
1:4
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Miedzanka Miedzna
2:3
Hutnik Huta Czechy
Watra Mrozy
1:1
Fenix Siennica
Pogoń II Siedlce
6:1
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Pauza
Tęcza Stanisławów
1:1
Watra Mrozy
Sęp Żelechów
1:1
Tajfun Jartypory
Hutnik Huta Czechy
5:0
Victoria Kałuszyn
Płomień Dębe Wielkie
3:2
Pogoń II Siedlce
GKS Tygrys Huta Mińska
0:1
Fenix Siennica
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
5:0
Miedzanka Miedzna
Wilga Miastków
1:0
Orzeł Unin
Zryw Sobolew
1:2
Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Dębe Wielkie
Pauza
Fenix Siennica
2:3
Hutnik Huta Czechy
Pogoń II Siedlce
8:0
Tęcza Stanisławów
Victoria Kałuszyn
3:4
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Orzeł Unin
3:1
Zryw Sobolew
Podlasie Sokołów Podlaski
1:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tajfun Jartypory
2:1
Wilga Miastków
Miedzanka Miedzna
0:3
Sęp Żelechów
Watra Mrozy
5:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Stanisławów
Pauza
Sęp Żelechów
4:1
Victoria Kałuszyn
Hutnik Huta Czechy
1:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Wilga Miastków
8:0
Miedzanka Miedzna
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
1:0
Fenix Siennica
Pogoń II Siedlce
6:2
Watra Mrozy
Zryw Sobolew
2:0
Tajfun Jartypory
Płomień Dębe Wielkie
1:2
Podlasie Sokołów Podlaski
Jabłonianka Jabłonna Lacka
0:0
Orzeł Unin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij