zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
2:4
Podlasie Sokołów Podlaski
Hutnik Huta Czechy
2:4
Czarni Węgrów
Victoria Kałuszyn
4:1
Watra Mrozy
Orzeł Unin
2:0
Sęp Żelechów
Wektra Zbuczyn
4:3
Jabłonianka Jabłonna Lacka
GKS Tygrys Huta Mińska
3:0
Miedzanka Miedzna
Tajfun Jartypory
2:5
Fenix Siennica
Wilga Miastków
0:4
Zryw Sobolew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Węgrów
4:0
Victoria Kałuszyn
GKS Tygrys Huta Mińska
2:1
Naprzód Skórzec
Orzeł Unin
2:0
Wektra Zbuczyn
Zryw Sobolew
2:3
Sęp Żelechów
Fenix Siennica
0:0
Wilga Miastków
Watra Mrozy
4:0
Tajfun Jartypory
Podlasie Sokołów Podlaski
2:1
Hutnik Huta Czechy
Miedzanka Miedzna
2:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kałuszyn
0:2
Podlasie Sokołów Podlaski
Tajfun Jartypory
1:3
Czarni Węgrów
Wektra Zbuczyn
4:2
Zryw Sobolew
Naprzód Skórzec
0:2
Miedzanka Miedzna
Hutnik Huta Czechy
4:4
GKS Tygrys Huta Mińska
Wilga Miastków
2:0
Watra Mrozy
Sęp Żelechów
0:3
Fenix Siennica
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:0
Orzeł Unin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Węgrów
3:0
Wilga Miastków
Naprzód Skórzec
2:2
Hutnik Huta Czechy
GKS Tygrys Huta Mińska
6:1
Victoria Kałuszyn
Zryw Sobolew
1:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Fenix Siennica
3:1
Wektra Zbuczyn
Miedzanka Miedzna
2:1
Orzeł Unin
Watra Mrozy
3:2
Sęp Żelechów
Podlasie Sokołów Podlaski
6:0
Tajfun Jartypory
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wektra Zbuczyn
1:1
Watra Mrozy
Hutnik Huta Czechy
2:1
Miedzanka Miedzna
Victoria Kałuszyn
1:3
Naprzód Skórzec
Tajfun Jartypory
0:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Wilga Miastków
2:3
Podlasie Sokołów Podlaski
Orzeł Unin
1:2
Zryw Sobolew
Sęp Żelechów
1:4
Czarni Węgrów
Jabłonianka Jabłonna Lacka
5:3
Fenix Siennica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Watra Mrozy
0:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Czarni Węgrów
3:0
Wektra Zbuczyn
Naprzód Skórzec
0:3
Tajfun Jartypory
GKS Tygrys Huta Mińska
3:0
Wilga Miastków
Hutnik Huta Czechy
3:0
Victoria Kałuszyn
Fenix Siennica
5:2
Orzeł Unin
Miedzanka Miedzna
2:1
Zryw Sobolew
Podlasie Sokołów Podlaski
0:1
Sęp Żelechów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wektra Zbuczyn
0:2
Podlasie Sokołów Podlaski
Victoria Kałuszyn
1:2
Miedzanka Miedzna
Tajfun Jartypory
4:0
Hutnik Huta Czechy
Sęp Żelechów
0:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Orzeł Unin
0:0
Watra Mrozy
Zryw Sobolew
0:3
Fenix Siennica
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:1
Czarni Węgrów
Wilga Miastków
0:5
Naprzód Skórzec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Węgrów
2:0
Orzeł Unin
Naprzód Skórzec
3:0
Sęp Żelechów
GKS Tygrys Huta Mińska
4:0
Wektra Zbuczyn
Hutnik Huta Czechy
2:3
Wilga Miastków
Victoria Kałuszyn
0:4
Tajfun Jartypory
Miedzanka Miedzna
1:3
Fenix Siennica
Watra Mrozy
1:0
Zryw Sobolew
Podlasie Sokołów Podlaski
1:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wektra Zbuczyn
1:4
Naprzód Skórzec
Hutnik Huta Czechy
1:1
Sęp Żelechów
Tajfun Jartypory
1:5
Miedzanka Miedzna
Wilga Miastków
0:1
Victoria Kałuszyn
Orzeł Unin
2:4
Podlasie Sokołów Podlaski
Zryw Sobolew
5:2
Czarni Węgrów
Fenix Siennica
2:1
Watra Mrozy
Jabłonianka Jabłonna Lacka
4:1
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Węgrów
5:2
Fenix Siennica
Naprzód Skórzec
1:2
Jabłonianka Jabłonna Lacka
GKS Tygrys Huta Mińska
3:1
Orzeł Unin
Hutnik Huta Czechy
1:1
Wektra Zbuczyn
Victoria Kałuszyn
3:1
Sęp Żelechów
Tajfun Jartypory
5:1
Wilga Miastków
Miedzanka Miedzna
2:4
Watra Mrozy
Podlasie Sokołów Podlaski
3:1
Zryw Sobolew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wektra Zbuczyn
3:1
Victoria Kałuszyn
Wilga Miastków
1:3
Miedzanka Miedzna
Sęp Żelechów
0:2
Tajfun Jartypory
Orzeł Unin
0:3
Naprzód Skórzec
Zryw Sobolew
3:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Fenix Siennica
2:1
Podlasie Sokołów Podlaski
Watra Mrozy
0:1
Czarni Węgrów
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:0
Hutnik Huta Czechy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
2:1
Zryw Sobolew
GKS Tygrys Huta Mińska
1:2
Fenix Siennica
Hutnik Huta Czechy
3:2
Orzeł Unin
Victoria Kałuszyn
1:4
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tajfun Jartypory
1:0
Wektra Zbuczyn
Wilga Miastków
0:2
Sęp Żelechów
Miedzanka Miedzna
0:1
Czarni Węgrów
Podlasie Sokołów Podlaski
1:2
Watra Mrozy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Węgrów
1:0
Podlasie Sokołów Podlaski
Wektra Zbuczyn
2:0
Wilga Miastków
Sęp Żelechów
1:0
Miedzanka Miedzna
Orzeł Unin
4:1
Victoria Kałuszyn
Zryw Sobolew
0:2
Hutnik Huta Czechy
Fenix Siennica
1:3
Naprzód Skórzec
Watra Mrozy
2:1
GKS Tygrys Huta Mińska
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:1
Tajfun Jartypory
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
0:1
Watra Mrozy
GKS Tygrys Huta Mińska
0:5
Czarni Węgrów
Hutnik Huta Czechy
3:1
Fenix Siennica
Victoria Kałuszyn
6:2
Zryw Sobolew
Tajfun Jartypory
3:0
Orzeł Unin
Wilga Miastków
2:1
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Sęp Żelechów
1:2
Wektra Zbuczyn
Miedzanka Miedzna
1:2
Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Węgrów
1:2
Naprzód Skórzec
Wektra Zbuczyn
7:2
Miedzanka Miedzna
Orzeł Unin
6:1
Wilga Miastków
Zryw Sobolew
1:2
Tajfun Jartypory
Fenix Siennica
3:1
Victoria Kałuszyn
Watra Mrozy
1:1
Hutnik Huta Czechy
Podlasie Sokołów Podlaski
2:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Jabłonianka Jabłonna Lacka
3:1
Sęp Żelechów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Siennica
3:0
Tajfun Jartypory
Jabłonianka Jabłonna Lacka
3:0
Wektra Zbuczyn
Czarni Węgrów
1:2
Hutnik Huta Czechy
Orzeł Unin
1:1
Sęp Żelechów
Zryw Sobolew
3:0
Wilga Miastków
Miedzanka Miedzna
2:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Watra Mrozy
2:0
Victoria Kałuszyn
Podlasie Sokołów Podlaski
0:1
Naprzód Skórzec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Miastków
2:5
Fenix Siennica
Tajfun Jartypory
3:2
Watra Mrozy
Naprzód Skórzec
3:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Wektra Zbuczyn
0:2
Orzeł Unin
Hutnik Huta Czechy
4:1
Podlasie Sokołów Podlaski
Victoria Kałuszyn
0:3
Czarni Węgrów
Sęp Żelechów
1:4
Zryw Sobolew
Jabłonianka Jabłonna Lacka
2:1
Miedzanka Miedzna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Sobolew
2:0
Wektra Zbuczyn
Podlasie Sokołów Podlaski
0:2
Victoria Kałuszyn
GKS Tygrys Huta Mińska
0:0
Hutnik Huta Czechy
Watra Mrozy
3:5
Wilga Miastków
Czarni Węgrów
4:1
Tajfun Jartypory
Orzeł Unin
7:1
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Fenix Siennica
2:0
Sęp Żelechów
Miedzanka Miedzna
0:1
Naprzód Skórzec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij