zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Unin
1:0
Hutnik Huta Czechy
Płomień Dębe Wielkie
5:1
Wektra Zbuczyn
Victoria Kałuszyn
2:0
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Watra Mrozy
2:4
Kolektyw Oleśnica
Jabłonianka Jabłonna Lacka
2:4
Tajfun Jartypory
Wilga Miastków
1:2
Podlasie Sokołów Podlaski
Sęp Żelechów
1:3
Fenix Siennica
MKS Czarni Węgrów
4:1
Zryw Sobolew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
7:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tajfun Jartypory
2:8
Płomień Dębe Wielkie
Wilga Miastków
2:1
Orzeł Unin
Sęp Żelechów
0:0
Victoria Kałuszyn
Kolektyw Oleśnica
3:4
Zryw Sobolew
Watra Mrozy
0:2
Fenix Siennica
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
6:1
Podlasie Sokołów Podlaski
Wektra Zbuczyn
0:5
MKS Czarni Węgrów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kałuszyn
4:0
Watra Mrozy
Orzeł Unin
0:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Fenix Siennica
4:2
Kolektyw Oleśnica
Płomień Dębe Wielkie
1:2
Hutnik Huta Czechy
Podlasie Sokołów Podlaski
1:2
Sęp Żelechów
Jabłonianka Jabłonna Lacka
4:1
Wilga Miastków
Wektra Zbuczyn
1:3
Zryw Sobolew
MKS Czarni Węgrów
2:1
Tajfun Jartypory
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
1:4
MKS Czarni Węgrów
Tajfun Jartypory
2:1
Zryw Sobolew
Wilga Miastków
1:1
Płomień Dębe Wielkie
Sęp Żelechów
1:1
Orzeł Unin
Fenix Siennica
2:3
Victoria Kałuszyn
Kolektyw Oleśnica
1:1
Wektra Zbuczyn
Watra Mrozy
0:2
Podlasie Sokołów Podlaski
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
0:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
2:1
Zryw Sobolew
Victoria Kałuszyn
3:0
Kolektyw Oleśnica
Orzeł Unin
1:0
Watra Mrozy
Płomień Dębe Wielkie
0:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski
1:0
Fenix Siennica
Jabłonianka Jabłonna Lacka
2:0
Sęp Żelechów
Wektra Zbuczyn
0:2
Tajfun Jartypory
MKS Czarni Węgrów
2:0
Wilga Miastków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
3:0
Wektra Zbuczyn
Victoria Kałuszyn
3:0
Podlasie Sokołów Podlaski
Wilga Miastków
1:2
Zryw Sobolew
Sęp Żelechów
0:2
Płomień Dębe Wielkie
Fenix Siennica
0:4
Orzeł Unin
Kolektyw Oleśnica
1:4
Tajfun Jartypory
Watra Mrozy
0:1
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
8:1
MKS Czarni Węgrów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Jartypory
1:1
Hutnik Huta Czechy
Orzeł Unin
4:0
Victoria Kałuszyn
Watra Mrozy
1:3
Płomień Dębe Wielkie
Podlasie Sokołów Podlaski
1:1
Kolektyw Oleśnica
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:2
Fenix Siennica
Wektra Zbuczyn
3:1
Wilga Miastków
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
4:1
Zryw Sobolew
MKS Czarni Węgrów
4:3
Sęp Żelechów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kałuszyn
1:2
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Wilga Miastków
2:1
Tajfun Jartypory
Sęp Żelechów
1:4
Zryw Sobolew
Fenix Siennica
2:0
Płomień Dębe Wielkie
Kolektyw Oleśnica
0:2
Hutnik Huta Czechy
Watra Mrozy
3:2
MKS Czarni Węgrów
Podlasie Sokołów Podlaski
0:0
Orzeł Unin
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
0:1
Wektra Zbuczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
10:0
Wilga Miastków
Tajfun Jartypory
1:4
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Orzeł Unin
3:1
Kolektyw Oleśnica
Zryw Sobolew
3:1
Watra Mrozy
Płomień Dębe Wielkie
3:2
Victoria Kałuszyn
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:0
Podlasie Sokołów Podlaski
Wektra Zbuczyn
0:2
Sęp Żelechów
MKS Czarni Węgrów
3:1
Fenix Siennica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kałuszyn
1:0
MKS Czarni Węgrów
Sęp Żelechów
1:3
Tajfun Jartypory
Orzeł Unin
3:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Fenix Siennica
4:1
Zryw Sobolew
Kolektyw Oleśnica
1:0
Wilga Miastków
Podlasie Sokołów Podlaski
0:1
Płomień Dębe Wielkie
Wektra Zbuczyn
1:0
Watra Mrozy
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
3:1
Hutnik Huta Czechy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
5:1
Sęp Żelechów
Tajfun Jartypory
4:0
Watra Mrozy
Wilga Miastków
0:3
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Zryw Sobolew
6:2
Victoria Kałuszyn
Płomień Dębe Wielkie
4:3
Orzeł Unin
Jabłonianka Jabłonna Lacka
6:1
Kolektyw Oleśnica
Wektra Zbuczyn
0:1
Fenix Siennica
MKS Czarni Węgrów
3:3
Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kałuszyn
1:3
Wektra Zbuczyn
Sęp Żelechów
0:1
Wilga Miastków
Orzeł Unin
4:0
MKS Czarni Węgrów
Fenix Siennica
1:1
Tajfun Jartypory
Kolektyw Oleśnica
3:0
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Watra Mrozy
2:5
Hutnik Huta Czechy
Podlasie Sokołów Podlaski
2:1
Zryw Sobolew
Jabłonianka Jabłonna Lacka
7:2
Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
2:3
Fenix Siennica
Tajfun Jartypory
3:2
Victoria Kałuszyn
Wilga Miastków
3:3
Watra Mrozy
Orzeł Unin
2:2
Zryw Sobolew
Płomień Dębe Wielkie
7:2
Kolektyw Oleśnica
Wektra Zbuczyn
1:5
Podlasie Sokołów Podlaski
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
5:1
Sęp Żelechów
MKS Czarni Węgrów
2:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
1:3
Victoria Kałuszyn
Orzeł Unin
6:0
Wektra Zbuczyn
Fenix Siennica
2:0
Wilga Miastków
Kolektyw Oleśnica
2:3
Sęp Żelechów
Watra Mrozy
0:0
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski
2:1
Tajfun Jartypory
Jabłonianka Jabłonna Lacka
4:1
Zryw Sobolew
MKS Czarni Węgrów
3:3
Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
6:1
Podlasie Sokołów Podlaski
Wilga Miastków
4:1
Victoria Kałuszyn
Sęp Żelechów
0:1
Watra Mrozy
Zryw Sobolew
2:5
Płomień Dębe Wielkie
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
2:2
Fenix Siennica
MKS Czarni Węgrów
2:2
Kolektyw Oleśnica
Tajfun Jartypory
0:3
Orzeł Unin
Wektra Zbuczyn
1:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolektyw Oleśnica
0:2
Watra Mrozy
Fenix Siennica
0:0
Sęp Żelechów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
3:2
Victoria Kałuszyn
Podlasie Sokołów Podlaski
4:1
Wilga Miastków
Tajfun Jartypory
0:1
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Hutnik Huta Czechy
4:1
Orzeł Unin
Zryw Sobolew
0:0
MKS Czarni Węgrów
Wektra Zbuczyn
0:2
Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jabłonianka Jabłonna Lacka
2:0
Hutnik Huta Czechy
Victoria Kałuszyn
4:1
Sęp Żelechów
Podlasie Sokołów Podlaski
2:0
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Orzeł Unin
2:1
Wilga Miastków
Zryw Sobolew
0:2
Kolektyw Oleśnica
Płomień Dębe Wielkie
8:1
Tajfun Jartypory
Fenix Siennica
0:1
Watra Mrozy
MKS Czarni Węgrów
0:0
Wektra Zbuczyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
1:1
Płomień Dębe Wielkie
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
3:0
Orzeł Unin
Wilga Miastków
3:2
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tajfun Jartypory
3:6
MKS Czarni Węgrów
Sęp Żelechów
4:5
Podlasie Sokołów Podlaski
Zryw Sobolew
4:0
Wektra Zbuczyn
Kolektyw Oleśnica
1:7
Fenix Siennica
Watra Mrozy
1:2
Victoria Kałuszyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Sokołów Podlaski
4:0
Watra Mrozy
Orzeł Unin
6:0
Sęp Żelechów
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Wektra Zbuczyn
0:1
Kolektyw Oleśnica
Płomień Dębe Wielkie
3:2
Wilga Miastków
MKS Czarni Węgrów
2:2
Hutnik Huta Czechy
Victoria Kałuszyn
2:3
Fenix Siennica
Zryw Sobolew
3:0
Tajfun Jartypory
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
3:2
Płomień Dębe Wielkie
Zryw Sobolew
2:1
Hutnik Huta Czechy
Fenix Siennica
0:1
Podlasie Sokołów Podlaski
Tajfun Jartypory
0:0
Wektra Zbuczyn
Wilga Miastków
0:3
MKS Czarni Węgrów
Sęp Żelechów
5:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolektyw Oleśnica
0:0
Victoria Kałuszyn
Watra Mrozy
0:3
Orzeł Unin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czarni Węgrów
3:0
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski
0:3*
Victoria Kałuszyn
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:0
Watra Mrozy
Płomień Dębe Wielkie
5:0
Sęp Żelechów
Wektra Zbuczyn
0:1
Hutnik Huta Czechy
Tajfun Jartypory
4:0
Kolektyw Oleśnica
Orzeł Unin
0:0
Fenix Siennica
Zryw Sobolew
1:1
Wilga Miastków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Miastków
3:3
Wektra Zbuczyn
Fenix Siennica
3:2
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Płomień Dębe Wielkie
0:0
Watra Mrozy
Kolektyw Oleśnica
0:4
Podlasie Sokołów Podlaski
Hutnik Huta Czechy
3:0*
Tajfun Jartypory
Victoria Kałuszyn
2:5
Orzeł Unin
Sęp Żelechów
1:4
MKS Czarni Węgrów
Zryw Sobolew
0:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wektra Zbuczyn
3:2
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Hutnik Huta Czechy
1:0
Kolektyw Oleśnica
Orzeł Unin
7:0
Podlasie Sokołów Podlaski
Płomień Dębe Wielkie
2:0
Fenix Siennica
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:1
Victoria Kałuszyn
MKS Czarni Węgrów
1:2
Watra Mrozy
Tajfun Jartypory
1:1
Wilga Miastków
Zryw Sobolew
0:0
Sęp Żelechów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Miastków
3:6
Hutnik Huta Czechy
Podlasie Sokołów Podlaski
2:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Victoria Kałuszyn
2:1
Płomień Dębe Wielkie
Fenix Siennica
2:0
MKS Czarni Węgrów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
7:0
Tajfun Jartypory
Watra Mrozy
3:3
Zryw Sobolew
Sęp Żelechów
1:2
Wektra Zbuczyn
Kolektyw Oleśnica
0:6
Orzeł Unin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Miastków
5:0
Kolektyw Oleśnica
Hutnik Huta Czechy
2:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Jabłonianka Jabłonna Lacka
0:2
Orzeł Unin
Zryw Sobolew
0:0
Fenix Siennica
Płomień Dębe Wielkie
1:2
Podlasie Sokołów Podlaski
Watra Mrozy
3:0
Wektra Zbuczyn
MKS Czarni Węgrów
4:1
Victoria Kałuszyn
Tajfun Jartypory
3:0
Sęp Żelechów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kałuszyn
4:7
Zryw Sobolew
Sęp Żelechów
2:8
Hutnik Huta Czechy
Orzeł Unin
3:1
Płomień Dębe Wielkie
Fenix Siennica
4:1
Wektra Zbuczyn
Kolektyw Oleśnica
1:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Watra Mrozy
1:3
Tajfun Jartypory
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
2:1
Wilga Miastków
Podlasie Sokołów Podlaski
3:1
MKS Czarni Węgrów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
4:0
Watra Mrozy
Tajfun Jartypory
0:1
Fenix Siennica
Wilga Miastków
3:0
Sęp Żelechów
Zryw Sobolew
0:6
Podlasie Sokołów Podlaski
Płomień Dębe Wielkie
1:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Wektra Zbuczyn
0:1
Victoria Kałuszyn
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
7:1
Kolektyw Oleśnica
MKS Czarni Węgrów
0:4
Orzeł Unin
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:2
MKS Czarni Węgrów
Victoria Kałuszyn
1:3
Tajfun Jartypory
Sęp Żelechów
1:7
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Zryw Sobolew
2:0
Orzeł Unin
Fenix Siennica
2:1
Hutnik Huta Czechy
Kolektyw Oleśnica
3:2
Płomień Dębe Wielkie
Watra Mrozy
0:2
Wilga Miastków
Podlasie Sokołów Podlaski
5:1
Wektra Zbuczyn
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Dębe Wielkie
4:3
MKS Czarni Węgrów
Wilga Miastków
0:0
Fenix Siennica
Victoria Kałuszyn
1:5
Hutnik Huta Czechy
Tajfun Jartypory
0:6
Podlasie Sokołów Podlaski
Sęp Żelechów
1:3
Kolektyw Oleśnica
Zryw Sobolew
3:0*
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Wektra Zbuczyn
0:4
Orzeł Unin
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
1:1
Watra Mrozy
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kałuszyn
2:1
Wilga Miastków
Orzeł Unin
3:0*
Tajfun Jartypory
Fenix Siennica
0:2
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Płomień Dębe Wielkie
5:2
Zryw Sobolew
Kolektyw Oleśnica
3:1
MKS Czarni Węgrów
Watra Mrozy
7:0
Sęp Żelechów
Podlasie Sokołów Podlaski
2:3
Hutnik Huta Czechy
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:4
Wektra Zbuczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości