zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Miastków
Pauza
UKS Dobre
8:3
APN Mińsk Mazowiecki
Orzeł Unin
2:0
Victoria Kałuszyn
Promyk Sobolew
2:0
Piorun Lipówki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kałuszyn
Pauza
Wilga Miastków
0:7
UKS Dobre
APN Mińsk Mazowiecki
2:2
Promyk Sobolew
Piorun Lipówki
- : -
Orzeł Unin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dobre
Pauza
Promyk Sobolew
7:1
Wilga Miastków
Victoria Kałuszyn
- : -
Piorun Lipówki
Orzeł Unin
- : -
APN Mińsk Mazowiecki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piorun Lipówki
Pauza
Promyk Sobolew
5:2
UKS Dobre
APN Mińsk Mazowiecki
7:2
Victoria Kałuszyn
Wilga Miastków
3:0*
Orzeł Unin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Sobolew
Pauza
Orzeł Unin
0:8
UKS Dobre
Piorun Lipówki
2:1
APN Mińsk Mazowiecki
Victoria Kałuszyn
0:8
Wilga Miastków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Mińsk Mazowiecki
Pauza
UKS Dobre
5:1
Victoria Kałuszyn
Orzeł Unin
0:11
Promyk Sobolew
Wilga Miastków
5:0
Piorun Lipówki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Unin
Pauza
Victoria Kałuszyn
2:3
Promyk Sobolew
Piorun Lipówki
1:12
UKS Dobre
APN Mińsk Mazowiecki
10:2
Wilga Miastków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Miastków
Pauza
Victoria Kałuszyn
0:1
Orzeł Unin
Piorun Lipówki
0:6
Promyk Sobolew
APN Mińsk Mazowiecki
2:7
UKS Dobre
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kałuszyn
Pauza
Promyk Sobolew
3:1
APN Mińsk Mazowiecki
Orzeł Unin
8:1
Piorun Lipówki
UKS Dobre
6:0
Wilga Miastków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dobre
Pauza
APN Mińsk Mazowiecki
2:4
Orzeł Unin
Piorun Lipówki
1:5
Victoria Kałuszyn
Wilga Miastków
1:5
Promyk Sobolew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piorun Lipówki
Pauza
UKS Dobre
- : -
Promyk Sobolew
Victoria Kałuszyn
- : -
APN Mińsk Mazowiecki
Orzeł Unin
- : -
Wilga Miastków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Sobolew
Pauza
UKS Dobre
- : -
Orzeł Unin
APN Mińsk Mazowiecki
- : -
Piorun Lipówki
Wilga Miastków
- : -
Victoria Kałuszyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Mińsk Mazowiecki
Pauza
Orzeł Unin
- : -
Promyk Sobolew
Victoria Kałuszyn
- : -
UKS Dobre
Piorun Lipówki
- : -
Wilga Miastków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Unin
Pauza
UKS Dobre
- : -
Piorun Lipówki
Promyk Sobolew
- : -
Victoria Kałuszyn
Wilga Miastków
- : -
APN Mińsk Mazowiecki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości