zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leszczyny
2:4
Husarz Sławiny
Laguna Stary Miastków
3:2
Atom Chęciny
Wilk Wilkowyja
1:3
Jastrzębie Borowie
WKS Puznów
0:8
Płomień Górki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Górki
1:5
Wilk Wilkowyja
KS Leszczyny
2:1
Laguna Stary Miastków
KS Wola Starogrodzka
6:1
WKS Puznów
Husarz Sławiny
0:7
Jastrzębie Borowie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilk Wilkowyja
0:3
KS Wola Starogrodzka
WKS Puznów
4:4
Atom Chęciny
Laguna Stary Miastków
2:1
Husarz Sławiny
Jastrzębie Borowie
8:1
Płomień Górki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Atom Chęciny
3:1
Wilk Wilkowyja
KS Leszczyny
2:1
WKS Puznów
Husarz Sławiny
3:1
Płomień Górki
KS Wola Starogrodzka
0:2
Jastrzębie Borowie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilk Wilkowyja
3:1
KS Leszczyny
Płomień Górki
3:0
KS Wola Starogrodzka
WKS Puznów
1:9
Laguna Stary Miastków
Jastrzębie Borowie
0:1
Atom Chęciny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Atom Chęciny
0:2
Płomień Górki
Laguna Stary Miastków
2:4
Wilk Wilkowyja
Husarz Sławiny
3:2
KS Wola Starogrodzka
KS Leszczyny
1:2
Jastrzębie Borowie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Górki
4:2
KS Leszczyny
WKS Puznów
2:8
Husarz Sławiny
KS Wola Starogrodzka
1:1
Atom Chęciny
Jastrzębie Borowie
4:1
Laguna Stary Miastków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leszczyny
1:0
KS Wola Starogrodzka
WKS Puznów
3:7
Wilk Wilkowyja
Laguna Stary Miastków
4:6
Płomień Górki
Husarz Sławiny
2:2
Atom Chęciny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilk Wilkowyja
8:1
Husarz Sławiny
Atom Chęciny
0:2
KS Leszczyny
KS Wola Starogrodzka
4:2
Laguna Stary Miastków
Jastrzębie Borowie
11:0
WKS Puznów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Górki
0:3*
WKS Puznów
Atom Chęciny
3:0*
Laguna Stary Miastków
Husarz Sławiny
4:2
KS Leszczyny
Jastrzębie Borowie
6:1
Wilk Wilkowyja
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilk Wilkowyja
3:0*
Płomień Górki
WKS Puznów
0:11
KS Wola Starogrodzka
Laguna Stary Miastków
0:3*
KS Leszczyny
Jastrzębie Borowie
0:2
Husarz Sławiny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Górki
0:3*
Jastrzębie Borowie
Atom Chęciny
4:1
WKS Puznów
Husarz Sławiny
3:0*
Laguna Stary Miastków
KS Wola Starogrodzka
10:3
Wilk Wilkowyja
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilk Wilkowyja
5:2
Atom Chęciny
Płomień Górki
7:3
Husarz Sławiny
WKS Puznów
2:1
KS Leszczyny
Jastrzębie Borowie
2:3
KS Wola Starogrodzka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leszczyny
0:5
Wilk Wilkowyja
Laguna Stary Miastków
2:3
WKS Puznów
KS Wola Starogrodzka
5:4
Płomień Górki
Atom Chęciny
2:3
Jastrzębie Borowie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilk Wilkowyja
3:0*
Laguna Stary Miastków
Płomień Górki
2:0
Atom Chęciny
KS Wola Starogrodzka
4:3
Husarz Sławiny
Jastrzębie Borowie
6:1
KS Leszczyny
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Atom Chęciny
2:1
KS Wola Starogrodzka
KS Leszczyny
1:4
Płomień Górki
Husarz Sławiny
4:4
WKS Puznów
Laguna Stary Miastków
0:3
Jastrzębie Borowie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilk Wilkowyja
3:2
WKS Puznów
Płomień Górki
3:0*
Laguna Stary Miastków
Atom Chęciny
0:2
Husarz Sławiny
KS Wola Starogrodzka
9:2
KS Leszczyny
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Leszczyny
3:6
Atom Chęciny
WKS Puznów
0:3
Jastrzębie Borowie
Laguna Stary Miastków
0:3*
KS Wola Starogrodzka
Husarz Sławiny
1:0
Wilk Wilkowyja
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij