Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wola Starogrodzka
3:2
Ave Krzywda
Stromberg Głosków
1:1
GKS Gocław
Jastrzębie Borowie
0:2
Piorun Lipówki
Victoria Rębków
0:3
Płomień Górki
Orzeł II Unin
4:4
Atom Chęciny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Unin
- : -
Jastrzębie Borowie
Piorun Lipówki
3:2
Victoria Rębków
GKS Gocław
0:6
KS Wola Starogrodzka
Płomień Górki
1:1
Stromberg Głosków
Atom Chęciny
3:3
Ave Krzywda
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ave Krzywda
4:3
GKS Gocław
Victoria Rębków
0:7
Orzeł II Unin
KS Wola Starogrodzka
3:2
Płomień Górki
Stromberg Głosków
6:3
Piorun Lipówki
Jastrzębie Borowie
2:2
Atom Chęciny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piorun Lipówki
1:1
KS Wola Starogrodzka
Płomień Górki
10:0
Ave Krzywda
Atom Chęciny
1:0
GKS Gocław
Orzeł II Unin
4:2
Stromberg Głosków
Jastrzębie Borowie
3:0*
Victoria Rębków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gocław
- : -
Płomień Górki
Ave Krzywda
2:7
Piorun Lipówki
Victoria Rębków
0:2
Atom Chęciny
KS Wola Starogrodzka
6:2
Orzeł II Unin
Stromberg Głosków
2:3
Jastrzębie Borowie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piorun Lipówki
2:2
GKS Gocław
Jastrzębie Borowie
2:3
KS Wola Starogrodzka
Orzeł II Unin
14:0
Ave Krzywda
Atom Chęciny
0:4
Płomień Górki
Victoria Rębków
2:5
Stromberg Głosków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gocław
0:4
Orzeł II Unin
Płomień Górki
4:4
Piorun Lipówki
Ave Krzywda
1:8
Jastrzębie Borowie
KS Wola Starogrodzka
5:0
Victoria Rębków
Stromberg Głosków
2:0
Atom Chęciny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Górki
4:2
Orzeł II Unin
Victoria Rębków
3:1
Ave Krzywda
Atom Chęciny
1:4
Piorun Lipówki
Stromberg Głosków
0:2
KS Wola Starogrodzka
Jastrzębie Borowie
6:0
GKS Gocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piorun Lipówki
1:5
Orzeł II Unin
GKS Gocław
0:2
Victoria Rębków
Ave Krzywda
0:8
Stromberg Głosków
Atom Chęciny
0:0
KS Wola Starogrodzka
Płomień Górki
2:1
Jastrzębie Borowie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości