zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
3:2
Wektra Zbuczyn
Wilga Miastków
3:0*
Jabłonianka Jabłonna Lacka
GKS Tygrys Huta Mińska
1:2
Fenix Siennica
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
3:0*
Hutnik Huta Czechy
Tajfun Jartypory
5:2
Tęcza Stanisławów
Orzeł Unin
2:0
MKS Małkinia
Zryw Sobolew
3:3
Victoria Kałuszyn
Płomień Dębe Wielkie
2:0
Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Małkinia
0:1
Tajfun Jartypory
Jabłonianka Jabłonna Lacka
3:0
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Fenix Siennica
4:0
Wilga Miastków
Hutnik Huta Czechy
4:2
Orzeł Unin
Victoria Kałuszyn
0:5
Płomień Dębe Wielkie
Naprzód Skórzec
4:0
Zryw Sobolew
Kosovia Kosów Lacki
0:5
GKS Tygrys Huta Mińska
Wektra Zbuczyn
6:0
Tęcza Stanisławów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Miastków
5:2
Kosovia Kosów Lacki
GKS Tygrys Huta Mińska
3:2
Victoria Kałuszyn
Orzeł Unin
1:3
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tajfun Jartypory
2:2
Hutnik Huta Czechy
Płomień Dębe Wielkie
0:3
Naprzód Skórzec
Zryw Sobolew
3:2
Wektra Zbuczyn
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
1:5
Fenix Siennica
Tęcza Stanisławów
1:1
MKS Małkinia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
2:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Hutnik Huta Czechy
0:0
Tęcza Stanisławów
Victoria Kałuszyn
3:3
Wilga Miastków
Zryw Sobolew
0:1
Płomień Dębe Wielkie
Fenix Siennica
1:2
Orzeł Unin
Kosovia Kosów Lacki
1:3
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Jabłonianka Jabłonna Lacka
3:1
Tajfun Jartypory
Wektra Zbuczyn
7:1
MKS Małkinia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Stanisławów
1:3
Jabłonianka Jabłonna Lacka
GKS Tygrys Huta Mińska
0:2
Zryw Sobolew
Orzeł Unin
2:0
Kosovia Kosów Lacki
MKS Małkinia
1:3
Hutnik Huta Czechy
Tajfun Jartypory
0:3
Fenix Siennica
Płomień Dębe Wielkie
1:1
Wektra Zbuczyn
Wilga Miastków
0:0
Naprzód Skórzec
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
1:1
Victoria Kałuszyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:1
MKS Małkinia
Wektra Zbuczyn
4:5
Hutnik Huta Czechy
Naprzód Skórzec
7:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Victoria Kałuszyn
2:2
Orzeł Unin
Kosovia Kosów Lacki
1:2
Tajfun Jartypory
Zryw Sobolew
0:2
Wilga Miastków
Fenix Siennica
3:1
Tęcza Stanisławów
Płomień Dębe Wielkie
2:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Miastków
1:3
Płomień Dębe Wielkie
Tęcza Stanisławów
1:4
Kosovia Kosów Lacki
GKS Tygrys Huta Mińska
3:2
Wektra Zbuczyn
Tajfun Jartypory
2:1
Victoria Kałuszyn
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
0:2
Zryw Sobolew
Hutnik Huta Czechy
4:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzeł Unin
1:4
Naprzód Skórzec
MKS Małkinia
0:2
Fenix Siennica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
9:0
Tajfun Jartypory
GKS Tygrys Huta Mińska
3:3
Wilga Miastków
Victoria Kałuszyn
3:1
Tęcza Stanisławów
Zryw Sobolew
3:1
Orzeł Unin
Fenix Siennica
0:2
Hutnik Huta Czechy
Kosovia Kosów Lacki
4:1
MKS Małkinia
Płomień Dębe Wielkie
3:2
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Wektra Zbuczyn
2:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
7:0
Kosovia Kosów Lacki
Tajfun Jartypory
2:4
Zryw Sobolew
Wilga Miastków
5:0
Wektra Zbuczyn
Orzeł Unin
4:4
Płomień Dębe Wielkie
MKS Małkinia
4:3
Victoria Kałuszyn
Tęcza Stanisławów
0:3
Naprzód Skórzec
Jabłonianka Jabłonna Lacka
4:3
Fenix Siennica
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
2:2
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosovia Kosów Lacki
1:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Naprzód Skórzec
6:0
MKS Małkinia
GKS Tygrys Huta Mińska
2:0
Orzeł Unin
Victoria Kałuszyn
0:2
Hutnik Huta Czechy
Wilga Miastków
3:0
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Zryw Sobolew
5:0
Tęcza Stanisławów
Płomień Dębe Wielkie
2:2
Tajfun Jartypory
Wektra Zbuczyn
1:0
Fenix Siennica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
2:4
Naprzód Skórzec
Tajfun Jartypory
2:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Orzeł Unin
2:3
Wilga Miastków
Fenix Siennica
2:0
Kosovia Kosów Lacki
MKS Małkinia
1:0
Zryw Sobolew
Tęcza Stanisławów
1:2
Płomień Dębe Wielkie
Jabłonianka Jabłonna Lacka
2:3
Victoria Kałuszyn
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
2:2
Wektra Zbuczyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
7:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
GKS Tygrys Huta Mińska
4:1
Tęcza Stanisławów
Victoria Kałuszyn
3:2
Fenix Siennica
Wilga Miastków
2:1
Tajfun Jartypory
Zryw Sobolew
0:1
Hutnik Huta Czechy
Płomień Dębe Wielkie
2:0
MKS Małkinia
Wektra Zbuczyn
0:3
Kosovia Kosów Lacki
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
2:1
Orzeł Unin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
4:1
Płomień Dębe Wielkie
Tajfun Jartypory
1:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Orzeł Unin
0:0
Wektra Zbuczyn
Fenix Siennica
1:0
Naprzód Skórzec
Kosovia Kosów Lacki
1:3
Victoria Kałuszyn
MKS Małkinia
2:5
GKS Tygrys Huta Mińska
Tęcza Stanisławów
3:4
Wilga Miastków
Jabłonianka Jabłonna Lacka
3:3
Zryw Sobolew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
4:3
Kosovia Kosów Lacki
GKS Tygrys Huta Mińska
1:3
Hutnik Huta Czechy
Wilga Miastków
7:1
MKS Małkinia
Orzeł Unin
1:2
Tajfun Jartypory
Zryw Sobolew
4:0
Fenix Siennica
Płomień Dębe Wielkie
0:1
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Wektra Zbuczyn
0:1
Victoria Kałuszyn
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
6:1
Tęcza Stanisławów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
3:0
Wilga Miastków
Victoria Kałuszyn
0:3
Naprzód Skórzec
Tajfun Jartypory
0:3
Wektra Zbuczyn
Fenix Siennica
2:2
Płomień Dębe Wielkie
Kosovia Kosów Lacki
1:3
Zryw Sobolew
MKS Małkinia
2:2
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Tęcza Stanisławów
0:1
Orzeł Unin
Jabłonianka Jabłonna Lacka
2:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Huta Czechy
- : -
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Victoria Kałuszyn
- : -
Zryw Sobolew
Kosovia Kosów Lacki
- : -
Płomień Dębe Wielkie
MKS Małkinia
- : -
Orzeł Unin
Tęcza Stanisławów
- : -
Tajfun Jartypory
Jabłonianka Jabłonna Lacka
- : -
Wilga Miastków
Wektra Zbuczyn
- : -
Naprzód Skórzec
Fenix Siennica
- : -
GKS Tygrys Huta Mińska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości